فرماندار اردکان آمار نهایی داوطلبان انتخابات را اعلام کرد
۳۴۹ داوطلب/ ۸۵ نفر در حوزه شهرها و ۲۶۴ نفر در حوزه روستاها
هادی مقیمی گفت: از این تعداد، ۸۵ نفر شامل ۶ زن و ۷۹ مرد در حوزه انتخابیه شهرها و ۲۶۴ نفر شامل ۸ زن و ۲۵۶ مرد در حوزه انتخابیه روستاها داوطلب شده‌اند.
بازدید معاون فرماندار اردکان از ستاد و مراکز اسکان نوروزی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، مصطفی پوردهقان صبح امروز با حضور در چند مرکز اسکان و ارائه خدمات به مسافرین نوروزی از نزدیک به بررسی وضعیت در نظر گرفته شده برای میزبانی از مسافران نوروزی پرداخت.
بازدید فرماندار اردکان از بخش عقدا
بازدید از روند ثبت‌نام داوطلبان، شعبه هلال‌احمر و اورژانس عقدا
فرماندار اردکان با حضور در بخش عقدا، از روند ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای این بخش بازدید کرد. هادی مقیمی سپس از شعبه هلال‌احمر و اورژانس عقدا بازدید کرد و از زحمات عوامل امدادرسان در ایام نوروز تقدیر کرد.
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۵ خود اعلام کرد: فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، با هماهنگی رؤسای ستاد انتخابات استان‌ها تا ساعت ۲۴ امروز از داوطلبان ثبت‌نام به‌عمل می‌آورند.
فرماندار اردکان در گفت‌وگو در ایرنا
تحقق اقتصاد مقاومتی به تقویت بنیه معیشتی مردم می‌انجامد
هادی مقیمی افزود: مقام معظم رهبری با هوشمندی و توجه به شرایط اقتصادی کشور و با نام‌گذاری سال قبل نشان دادند که توجه ویژه‌ای به مقوله اقتصاد، ایجاد و حفظ اشتغال و تولید داخلی و مقاوم‌کردن اقتصاد کشور در برابر آسیب‌های اجتماعی دارند.
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان اعلام کرد:
ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها تا ساعت ۲۴ امروز و فردا/ تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوء‌ پیشینه برای افراد فاقد گواهی کافی است
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان گفت: با توجه به زمان‌بر بودن ثبت‌نام٬ از داوطلبان تقاضا داریم ثبت‌نام را برای ساعت پایانی نگذارند.
نمایش 6 - 10 از 996 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 200


 


 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان

ملاقات عمومی فرماندار اردکان: یک‌شنبه‌ها
نشانی: اردکان، بلوار شهید بهشتی، فرمانداری شهرستان اردکان
شماره تلفن: 7-32222045
نمابر: 32222200
رایانامه: info@Ardakan.gov.ir
پیامک: 3000600023