فرماندار اردکان آمار نهایی داوطلبان انتخابات را اعلام کرد
۳۴۹ داوطلب/ ۸۵ نفر در حوزه شهرها و ۲۶۴ نفر در حوزه روستاها
هادی مقیمی گفت: از این تعداد، ۸۵ نفر شامل ۶ زن و ۷۹ مرد در حوزه انتخابیه شهرها و ۲۶۴ نفر شامل ۸ زن و ۲۵۶ مرد در حوزه انتخابیه روستاها داوطلب شده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان خبر داد
ثبت‌نام قطعی ۳۰۲ داوطلب انتخابات شوراها تا ساعت ۱۶ امروز/ ۹ نفر زن و ۲۹۳ نفر مرد هستند
مصطفی پوردهقان اردکان با اعلام این خبر گفت: تا ساعت ۱۶ هفتمین روز ثبت‌نام داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه شهرها ۶۸ نفر و در حوزه روستاها ۲۳۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۵ خود اعلام کرد: فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، با هماهنگی رؤسای ستاد انتخابات استان‌ها تا ساعت ۲۴ امروز از داوطلبان ثبت‌نام به‌عمل می‌آورند.
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان اعلام کرد:
ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها تا ساعت ۲۴ امروز و فردا/ تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوء‌ پیشینه برای افراد فاقد گواهی کافی است
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان گفت: با توجه به زمان‌بر بودن ثبت‌نام٬ از داوطلبان تقاضا داریم ثبت‌نام را برای ساعت پایانی نگذارند.
فرماندار و رئیس هیئت‌اجرایی انتخابات شهرستان اردکان خبر داد:
نام‌نویسی ۱۶۳ نفر برای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تا پایان روز پنجم ثبت‌نام
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان تصریح کرد: در مجموع تعداد داوطلبان در شهرها به ۲۷ نفر و در روستاها به ۱۳۶ نفر رسیده است.
با حضور رؤسای ستاد انتخابات و هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای...
ستاد انتخابات شهرستان اردکان تشکیل جلسه داد
جلسه ستاد انتخابات شهرستان اردکان با حضور رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان، رئیس ستاد انتخابات استان و اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان صبح روز پنجشنبه ۳ فروردین ۹۶ در فرمانداری اردکان تشکیل شد.
با برگزاری انتخابات
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان اردکان تعیین شدند
آقایان ۱-سید محمد پورهاشمی اردکانی، ۲-سید محمد هاشمی، ۳-سید علی میرشمسی، ۴-هادی سازگاری، ۵-امیرولی عضدزاده، ۶-علی تقدیری، ۷-بهروز شهابی‌زاد و ۸-محمدحسن مختاری با رأی معتمدین شهرستان به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «احمدآباد»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر احمدآباد می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «عقدا»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر عقدا می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «اردکان»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر اردکان می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
فرماندار اردکان در جلسه شورای اداری شهرستان اردکان
انتخابات سال آینده نقطه قوت و امید نظام خواهد بود
هادی مقیمی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ را حائز اهمیت خواند و از آن به عنوان نقطه قوت و امید نظام یاد کرد.
در جلسه مشترک هیئت نظارت شوراهای استان با اعضای ستاد انتخابات شهرستان...
اعطای احکام اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان اردکان
افخمی فتح‌آباد: شورا یکی از اصول مترقی قانون اساسی است؛ اما متأسفانه هنوز نتوانسته جایگاه خود را به‌عنوان یک بخش اصلی و اساسی در مسائل اجتماعی پیدا کند. مقیمی: مردم ضمن حضور پرشور، زبده‌ترین و کارآمدترین کاندیداها را برای مدیریت شهرها و روستاها...
فرماندار اردکان در مراسم زنگ انقلاب:
دانش‌آموزان نقش گروه‌های مرجع را برای آگاه‌سازی خانواده‌ها ایفا کنند
هادی مقیمی گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده، دانش‌آموزان نقش مهمی در تشویق شهروندان به مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب آگاهانه و صحیح دارند تا کشور با عقلانیت و تدبیر اداره شود.
فرماندار اردکان در نشست با جمعی از بانوان فعال اجتماعی شهرستان:
فرهنگ مشارکت آگاهانه زنان در تمام عرصه‌ها باید از طریق مادران به نسل‌های آینده منتقل شود
مقیمی با بیان این‌که سیاست دولت تدبیر و امید، توسعه مشارکت‌های اجتماعی زنان است؛ افزود: رسوخ آگاهی و ارتقای بینش بانوان باعث آشنایی آنان با حقوق خود و رشد فعالیت‌های اجتماعی خواهد شد.
فرماندار اردکان در شورای ثبت احوال شهرستان:
لزوم تسریع در روند صدور کارت‌های ملی هوشمند
هادی مقیمی آمارها و مستندات ثبت‌شده از وقایع حیاتی شهرستان را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: ثبت و تحلیل این آمارها اگر در موقع مقرر و قانونی خود انجام شود؛ می‌تواند معیار مناسبی برای برنامه‌ریزی‌های کلان کشور باشد.
فرماندار اردکان در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردکان
دانشگاه نقش بی‌بدیلی در ایجاد شور انتخاباتی و مشارکت آگاهانه مردم دارد
هادی مقیمی گفت: متأسفانه در دولت گذشته نوع نگاه به دانشگاه آزاد اسلامی تغییر کرد و سعی شد با بی‌مهری‌های متعدد جایگاه آن تضعیف شود؛ اما به‌علت وجود بنیان‌های عمیق و پایگاه‌های مردمی این مرکز آموزش عالی؛ امروز بیش از ۳۰ درصد دانشجویان کشور در این...