در پیامی صورت گرفت
تقدیر فرماندار اردکان از حضور حماسی مردم در انتخابات و تبریک به نماینده منتخب مردم شهرستان
بی‌شک تخصص، تعهد، اخلاق‌مداری و خدمات بی‌شائبه جناب آقای تابش، موجب شد تا مردم قدرشناس این دیار، بار دیگر اعتماد خود را به ایشان نشان‌داده و وی را به وکالت خود برگزینند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان اعلام کرد
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه اردکان
وی با اشاره به حضور ۸۰ درصدی مردم اردکان در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ بیان داشت: آقای محمدرضا تابش در حوزه انتخابیه اردکان با کسب ۲۵هزار و ۵۷۱ رأی، اکثریت آرا را کسب کرد.
تصاویر
بازدید فرماندار اردکان از شعب اخذ رأی ترک‌آباد، احمدآباد و عقدا
به گزارش روابط عمومی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، حسین اسماعیلی از شعب اخذ رأی در روستای ترک‌آباد، شهر احمدآباد و شعب اخذ رأی در بخش عقدا بازدید کرد.
استاندار يزد در شهرستان اردكان
مردم ایران و استان یزد با شور و نشاط و شعور بالای سیاسی حضوری گسترده و مشارکتی بالا در این انتخابات داشتند
«سیدمحمد میرمحمدی» پس از بازدید از چند شعبه اخذ رأی شهرستان اردکان با اشاره به اهمیت انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ‌اظهار داشت: مردم ایران و استان یزد با شور و نشاط و شعور بالای سیاسی حضوری گسترده و مشارکتی...
اطلاعیه وزارت کشور
زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۰ تمدید شد
پیرو اطلاعیه شماره ۳۱ ستاد انتخابات کشور مربوط به انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۰ تمدید شد.
تصاویر
حضور حماسی مردم بخش عقدا در انتخابات
مردم بخش عقدا همگام با مردم سراسر کشور در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.
تصاویر
بازدید استاندار یزد از چند شعبه اخذ رأی در شهرستان اردکان
به گزارش روابط عمومی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، سیدمحمد میرمحمدی استاندار یزد با حضور در شهرستان اردکان، از چند شعبه اخذ رأی بازدید کرد و در جریان روند رأی‌گیری در این شعب قرار گرفت.
امام جمعه اردکان
مردم با حضور پررنگ خود در پای صندوق‌های رأی در امور خیر از هم سبقت بگیرند
حجت‌الاسلام والمسلمین سیداسماعیل شاکر روز جمعه در جریان رأی‌دادن در شعبه ۷ حوزه علمیه امام صادق (ع) اردکان در گفتگو با ایرنا با دعوت از مشارکت گسترده مردم در انتخابات افزود: خداوند متعال با صراحت تمام از تمام اقوام و گروه‌ها خواسته است با اعمال خود...
تصاویر
حضور گسترده و پرشور مردم اردکان در شعب اخذ رأی
مردم شهرستان اردکان همگام با مردم سراسر کشور در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.
فرماندار اردکان اعلام کرد
تاکنون بیش از ۱۴هزار رأی در شهرستان اردکان اخذ شده است
حسین اسماعیلی افزود: تاکنون ۱۴۸۳۶ رأی ثبت در این حوزه انتخابیه ثبت شده که از این تعداد، ۹۷۹ رأی در بخش خرانق، ۱۵۷۹ رأی در بخش عقدا و ۱۲۲۷۸ رأی در بخش مرکزی شهرستان اردکان بوده است.
در اجرای ماده ۴۶ آیین‌نامه اجرایی انتخابات
نشانی شعب ۶۲گانه اخذ رأی در شهرستان اردکان اعلام شد
در اجرای ماده ۴۶ آیین‌نامه اجرایی انتخابات مجلس به اطلاع اهالی شهرستان اردکان می‌رساند کلیه کسانی‌که به استناد ماده ۴ قانون و مواد ۹ و ۱۰ آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات حق شرکت در انتخابات را دارند می‌توانند برای ثبت نام و دریافت برگ رأی در روز جمعه...
در ساعت ابتدایی رأی‌گیری
امام جمعه و فرماندار اردکان رأی خود را به صندوق انداختند
«حسین اسماعیلی» با دعوت از مردم برای حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی انتخابات گفت: مردم با حضور روشن‌گر و پرشور خود آینده این سرزمین را رقم خواهند زد.
اطلاعیه ستاد انتخابات شهرستان اردکان در خصوص شرایط رأی‌دهندگان
برای ثبت‌نام و دریافت برگ رأی در روز جمعه مورخ ۷ اسفند ۹۴ از ساعت ۰۸:۰۰ صبح تا ساعت ۱۸:۰۰ با در دست‌داشتن کارت ملی و اصل شناسنامه خود می‌توانید به یکی از ۶۲ شعبه ثبت‌نام و اخذ رأی در شهرستان اردکان مراجعه و برگ رأی خود را در صندوق رأی بیندازید.
در پیامی صورت گرفت
دعوت فرماندار اردکان از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات هفتم اسفند
هم‌زمان با نزدیک‌شدن به روز برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان در پیامی ضمن دعوت از مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، تصریح کرد: «نتیجه این دو...
بازدید رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان از ستادهای تبلیغاتی کاندیداها
به گزارش روبط عمومی ستاد انتخابات، رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان به همراه اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان، از ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کردند.