فرماندار اردکان در گفت‌وگو با ایرنا
۷۳ شعبه اخذ رأی در شهرستان اردکان منظور شد
فرماندار اردکان گفت: ۷۳ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان در نظر گرفته شده است.
فرماندار اردکان:
نتیجه بررسی صلاحیت‌ها دوم اردی‌بهشت به داوطلبان اعلام می‌شود/ ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای داوطلبان
هادی مقیمی افزود: پس از بررسی‌های هيئت نظارت شهرستان، تأييد يا رد صلاحيت داوطلبان در تاریخ دوم اردیبهشت توسط فرمانداری به داوطلبان ابلاغ می‌شود.
هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اردکان تعیین شدند
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان اردکان از بین ۳۰ نفر از معتمدین معرفی‌شده به هیئت نظارت با برگزاری انتخابات تعیین شدند.
فرماندار اردکان در جلسه هماهنگی هیئت‌های نظارت و اجرایی انتخابات...
انتشار برخی خبرهای کذب و نادرست تأثیری بر عملکرد هیئت‌های نظارت و اجرایی نخواهد داشت
هادی مقیمی گفت: انتشار برخی خبرهای کذب و نادرست تأثیری بر عملکرد هیئت‌های نظارت و اجرایی نخواهد داشت
رئیس ستاد انتخابات استان در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان
رشد ۱۲ درصدی ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها/ احتمال برگزاری انتخابات تمام‌مکانیزه در اردکان
محمدعلی طالبی اظهار داشت: تقویت اعتماد عمومی از سوی مجریان و ناظران انتخابات، رفع عوامل تهدیدکننده مشارکت مردمی و حفظ آرامش و امنیت در جامعه از الزامات برگزاری یک انتخابات پرشور است.
فرماندار اردکان در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردکان
دانشگاه نقش بی‌بدیلی در ایجاد شور انتخاباتی و مشارکت آگاهانه مردم دارد
هادی مقیمی گفت: متأسفانه در دولت گذشته نوع نگاه به دانشگاه آزاد اسلامی تغییر کرد و سعی شد با بی‌مهری‌های متعدد جایگاه آن تضعیف شود؛ اما به‌علت وجود بنیان‌های عمیق و پایگاه‌های مردمی این مرکز آموزش عالی؛ امروز بیش از ۳۰ درصد دانشجویان کشور در این...
فرماندار اردکان در شورای ثبت احوال شهرستان:
لزوم تسریع در روند صدور کارت‌های ملی هوشمند
هادی مقیمی آمارها و مستندات ثبت‌شده از وقایع حیاتی شهرستان را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: ثبت و تحلیل این آمارها اگر در موقع مقرر و قانونی خود انجام شود؛ می‌تواند معیار مناسبی برای برنامه‌ریزی‌های کلان کشور باشد.
فرماندار اردکان در نشست با جمعی از بانوان فعال اجتماعی شهرستان:
فرهنگ مشارکت آگاهانه زنان در تمام عرصه‌ها باید از طریق مادران به نسل‌های آینده منتقل شود
مقیمی با بیان این‌که سیاست دولت تدبیر و امید، توسعه مشارکت‌های اجتماعی زنان است؛ افزود: رسوخ آگاهی و ارتقای بینش بانوان باعث آشنایی آنان با حقوق خود و رشد فعالیت‌های اجتماعی خواهد شد.
فرماندار اردکان در مراسم زنگ انقلاب:
دانش‌آموزان نقش گروه‌های مرجع را برای آگاه‌سازی خانواده‌ها ایفا کنند
هادی مقیمی گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده، دانش‌آموزان نقش مهمی در تشویق شهروندان به مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب آگاهانه و صحیح دارند تا کشور با عقلانیت و تدبیر اداره شود.
در جلسه مشترک هیئت نظارت شوراهای استان با اعضای ستاد انتخابات شهرستان...
اعطای احکام اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان اردکان
افخمی فتح‌آباد: شورا یکی از اصول مترقی قانون اساسی است؛ اما متأسفانه هنوز نتوانسته جایگاه خود را به‌عنوان یک بخش اصلی و اساسی در مسائل اجتماعی پیدا کند. مقیمی: مردم ضمن حضور پرشور، زبده‌ترین و کارآمدترین کاندیداها را برای مدیریت شهرها و روستاها...
فرماندار اردکان در جلسه شورای اداری شهرستان اردکان
انتخابات سال آینده نقطه قوت و امید نظام خواهد بود
هادی مقیمی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ را حائز اهمیت خواند و از آن به عنوان نقطه قوت و امید نظام یاد کرد.
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «اردکان»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر اردکان می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «عقدا»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر عقدا می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «احمدآباد»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر احمدآباد می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به...
با برگزاری انتخابات
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان اردکان تعیین شدند
آقایان ۱-سید محمد پورهاشمی اردکانی، ۲-سید محمد هاشمی، ۳-سید علی میرشمسی، ۴-هادی سازگاری، ۵-امیرولی عضدزاده، ۶-علی تقدیری، ۷-بهروز شهابی‌زاد و ۸-محمدحسن مختاری با رأی معتمدین شهرستان به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.