پیام فرماندار اردکان به مناسبت ۲۲ اسفند «روز بزرگداشت شهدا»


به مناسبت ۲۲ اسفند؛ روز بزرگداشت شهدا؛ هادی مقیمی فرماندار اردکان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

درود بر مردانی که برای پاسداشت غرور ملی این سرزمین از جان گذشتند تا یک وجب از این خاک مقدس مورد تاراج دشمن قرار نگیرد. سلام بر آن مردان و زنانی که پا در رکاب کاروان کربلا نهادند و روحشان شاد آنان که با رشادت‌ها و جسارت‌های مثال‌زدنی ناممکن‌ها را ممکن کردند و درسی از ایمان، عزت نفس، صبر و بردباری روزهای سخت را در تاریخ جاودانه ساختند.

 

امروز در زمزمه اقتدار و عزت ایران اسلامی تو را می‌ستاییم که بر سر آرمانت باقی ماندی و لحظه‌ای از راه رفته بازنگشتی، تو را می‌ستاییم که بر سر عهد و پیمانت با ولی خویش راست قامتانه ایستادی و لبیک گفتی به هل من ناصر پیر جماران و لحظه‌ای قد خمود نکردی تا ایران همیشه قد برافراشته باقی بماند.

 

ضمن گرامیداشت روز شهید و یاد و خاطره دلیران و بزرگ ماندگاران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، بر روح بی‌کران شهدا و امام شهدا درود می‌فرستیم و سر ارادت فرود می‌آوریم به قدر تک‌تک ثانیه‌هایی که فرزندان این مرز پرگهر در امنیت و آرامش، در صحت و سلامت، رشد کردند و بالیدند، افتخار آفریدند و جاودانه شدند.

 

و امروز در شکوه ایران اسلامی هرگز نباید از یاد ببریم حماسه آفرینی و جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که در واقع بزرگ‌ترین سرمایه این سرزمین هستند. راهتان جاودانه باد.

 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکا
ن