پیام فرماندار اردکان به‌مناسبت گرامی‌داشت یوم‌الله ۱۳ آبان و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی


هادی مقیمی فرماندار اردکان در پیامی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، اظهار امیدواری کرد دانش‌آموزان و دانشجویان همچون گذشته در راه مبارزه با استکبار پیشگام و پیشرو باشند.
 
متن پیام فرماندار اردکان بدین شرح است:
 
به‌نام خدا
 
یوم‌الله ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی، آزاداندیشی، غیرت انقلابی و تسلیم‌ناپذیری ملت عزیز و آگاه ایران به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان در برابر توطئه و استکبار است.
 
این روز که یادآور حوادثی تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است؛ فرصت مناسبی برای دشمن‌شناسی، بازاندیشی در هویت انقلاب اسلامی و اعلام هم‌بستگی همه مردم ایران در برابر استکبار در همه ابعاد و زمینه‌هاست.
 
هم‌زمانی سه رویداد مهم تبعید معمار کبیر انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت دانش‌آموزان بی‌گناه و حقیقت‌جو به‌دست رژیم وابسته؛ از ۱۳ آبان یک روز فراموش‌نشدنی و به تعبیر امام خمینی‌ره انقلاب دوم ساخته است.
 
این‌جانب ضمن پاس‌داشت رشادت‌های شهدای گران‌قدر، این روز بزرگ را گرامی داشته و با دعوت از مردم شریف و انقلابی شهرستان اردکان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، امیدوارم دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز همواره و همچون گذشته در راه آزاداندیشی و مقابله با سلطه‌خواهی پیشگام و پیشرو باشند.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
۱۲ آبان ۱۳۹۶
 
گفتنی است راهپیمایی ۱۳ آبان سال ۹۶ روز شنبه ساعت ۸.۳۰ از محل مسجد کوشکنو اردکان آغاز و تا مصلای امام خمینی‌ره ادامه دارد.