نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه اردکان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان اعلام کرد

فرماندار شهرستان اردکان و رئیس ستاد انتخابات حوزه اردکان آرای کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه را اعلام کرد.
 
به گزارش روابط عمومی ستاد انتخابات شهرستان اردکان «حسین اسماعیلی» با تقدیر از حضور حماسی مردم اردکان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار شهرستان اردکان با حضور پرشور خود به همگان ثابت کردند که در عرصه دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی ایران همواره گوش به فرامین رهبری انقلاب هستند.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که دشمنان قسم‌خورده انقلاب از تمام ظرفیت‌ها و توان خود استفاده کردند تا بتوانند حضور و مشارکت مردم در انتخابات را کمرنگ جلوه دهند؛ عنوان داشت: با این حضور پرافتخار، مردم اردکان یک‌بار دیگر ثابت کردند که برای نظام و انقلاب ذره‌ای دریغ نخواهند کرد. 
 
وی با اشاره به حضور ۸۰ درصدی مردم اردکان در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ بیان داشت: آقای محمدرضا تابش در حوزه انتخابیه اردکان با کسب ۲۵هزار و ۵۷۱ رأی، اکثریت آرا را کسب کرد.
 
فرماندار اردکان عنوان کرد: تعداد کل برگ‌های رأی مأخوذه در این حوزه، ۴۱هزار و ۸۴۱ عدد بوده است.
 
وی تصریح کرد: از مجموع ۳۹هزار و ۶۶۵ رأی صحیح شمارش‌شده، نتیجه‌ی نهایی آرای سایر کاندیداهای حوزه انتخابیه این شهرستان بدین شرح است:
۱ـ آقای سیداکبر حسینی‌نژاد: ۱۲هزار و ۹۸۱ رأی، ۲ـ آقای محمدرضا فاضل‌پور: ۷۲۰ رأی و ۳ـ آقای مسیب لطفی: ۳۹۳ رأی
 
گفتنی است در حوزه اردکان، آرای مردم در ۶۲ شعبه اخذ رأی جمع‌آوری شد.