معاون برنامه‌ریزی استاندار: امیدوارم همه‌ی شهرستان‌ها به توسعه و پیشرفتی همانند اردکان دست یابند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان در آیین افتتاح پروژه‌های هفته دولت در شهرستان اردکان، صبح امروز، تعدادی از پروژه‌های عمرانی به بهره‌برداری رسید.
 
 
بنا به همین گزارش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم که با حضور معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد؛  اظهار داشت: جهت‌گیری همه مسئولین در شهرستان اردکان بایستی به سمت توسعه متوازن باشد و خوشبختانه اقدامات شایانی در این خصوص صورت گرفته است.
 
وی با تأکید بر این‌که خوشبختانه هیچ‌کدام از پروژه‌های انتخاب‌شده برای افتتاح در «روز اردکان» در هفته‌ی دولت، ذره‌ای آلایندگی محیط زیستی در بر ندارند؛ افزود: توسعه‌ای مورد قبول و تأیید مردم است که بهبود وضعیت معیشتی، رفاهی، اجتماعی و محیط زیستی آنان را همزمان پاسخگو باشد.
 
رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی در ادامه با تقدیر از حضور محمدرضا بابایی، معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد در اردکان، به اعتبارات جذب‌شده جهت توسعه شهرستان اشاره و اظهار امیدواری کرد با مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی دقیق، این اعتبارات منشأ رفاه اجتماعی برای مردم شهرستان باشد.
 
محمدرضا بابایی، معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد نیز در ادامه این مراسم با اشاره به این‌که اردکان از منابع انسانی قوی و ارزشمندی برخوردار است؛ گفت: خوشبختانه مسئولان این شهرستان خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه داده‌اند و دلیل عمده‌ی پیشرفت و توسعه‌یافتگی این شهرستان، تلاش‌های مسئولان آن و به خصوص نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی است.
 
بابایی در ادامه با تقدیر از تلاش‌های محمدرضا تابش گفت: امیدوارم همه شهرستان‌ها، به توسعه و پیشرفتی همانند اردکان دست یابند.
 
فرماندار اردکان هم در پایان، ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بر لزوم پیروی از منش و خصوصیات اخلاقی این عزیزان در روند مسىولیت‌های اجرایی تاکید کرد.
 
 
گفتنی است «روز اردکان» در هفته‌ی دولت، با افتتاح پارک محله‌ای شهدای مزرعه‌سیف، کارگاه ساختمان و مکانیک خودروی دانشکده‌ی فنی اردکان، آغاز عملیات اجرایی طرح بهسازی و تعریض بلوار ریاست جمهوری و تکمیل بلوار ولی‌عصر؛ بهره‌برداری از آسفالت معابر روستای ترک‌آباد، افتتاح بوستان تمدن ترک‌آباد، پارک شهید محمدی و پمپ بنزین احمدآباد به پایان رسید.