حضور شش تیم اردکانی در لیگ برتر نوید روزهای خوبی برای آینده ورزش اردکان می‌دهد

فرماندار اردکان در مراسم تجلیل از مقام‌آوران کشوری دانش‌آموزی:

فرماندار اردکان در مراسم تجلیل از دانش آموزان ورزشکار گفت: برنامه‌های علمی آموزش‌وپرورش اردکان با همکاری مؤثر ورزش و جوانان زمینهٔ پیشرفت و ارتقای ورزش جوانان را فراهم کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی افزود: ورزش مهم‌ترین نقش را در سالم‌سازی جسم و روح و روان دارد و متأسفانه هنوز بعد از گذشت سال‌ها از انقلاب ما هنوز نتوانسته‌ایم اهمیت و اولویت ورزش را در بین خانواده‌ها فرهنگ‌سازی کنیم.
 
وی ادامه داد: امروزه هزینه‌هایی که برای درمان می‌شود اگر تنها ۱۰ درصد آن صرف ورزش می‌شد، هم افراد جامعه سالم بودند وهم بسیاری از مشکلات روحی و روانی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه رخ نمی‌داد.
 
مقیمی خطاب به دانش آموزان ورزشکار اردکان گفت: شما عزیزان پیشتاز حرکتی شدید که باعث می‌شود فرهنگ ورزش کردن در جامعه به‌خوبی شناخته و ارتقا پیدا کند.
 
وی افزود: ورزش قهرمانی در ارتقای روحیه و بالا بردن اعتمادبه‌نفس جامعه بسیار مؤثر است و موفقیت ورزشکاران در سطوح بین‌المللی باعث شده که حرکتی نو در ورزش در رشته‌های والیبال، کشتی، ورزش‌های رزمی و فوتبال در کشور شروع شود و این حرکت بسیار مؤثر و ارزشمند است.
 
مقیمی گفت: از شهرستان اردکان ۶ تیم در سطح لیگ برتر کشور حضور دارند و این نوید روزهای خوبی را می‌دهد.
 
فرماندار اردکان بیان داشت: اگر زیرساخت‌های اخلاقی در جامعه ما تقویت شود همه مشکلات حل می‌شود و اگر زمینه ورزش برای همه افراد جامعه به وجود بیاید بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود.
 
در پایان از ۲۳ مقام آور کشوری دانش‌آموزی و ورزشکاران نوجوان و جوان اردکان تجلیل شد.