اندیشه‌ورزی و تکیه بر اخلاق گوهر گمشده امروز جامعه ماست

فرماندار اردکان در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان آموزشگاه شرف

فرماندار اردکان در آیین تجلیل از دانش‌آموزان مدرسه ماندگار شرف اردکان با گرامیداشت دهه فجر و اشاره به تقارن آن با ایام سوگواری و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره تلاش متمادی و سالیان سال حضرت امام خمینی (ره) و مبارزانی است که از سال ۴۲ همراه آن پیرِفرزانه تلاش کردند تا به پیروزی انقلاب منتهی گردد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی جنگ ۸ ساله تحمیلی را بخشی از مخاطراتی دانست که نظام اسلامی با سلامت و صلابت از آن عبور کرد و افزود: اکنون باید این انقلاب ۴۰ ساله با پشتوانه و پرورش استعدادها و نخبه‌هایی چون شما جوانان بتواند مسیر پرتلاطم پیش روی خود را تا رسیدن به آرمان‌های امام راحل طی کند.
 
وی آموزشگاه ماندگار شرف را یکی از مدارس باسابقه و نخبه‌پرور استان یزد خواند و تصریح کرد: شما جوانان باید به خود ببالید که در مدرسه‌ای درحال تحصیل هستید که در تاریخ خود بزرگان و نوابغ علمی مشهوری را پرورانده است و اینک شما نیز ادامه‌دهنده راه آن عالمان بزرگ هستید.
 
وی اخلاق‌مداری و توجه به موجودیت انسان را لازمه جامعه بدون مشکل خواند و افزود: من شما جوانان را به خردورزی، اندیشه بیشتر و توجه به اخلاق انسانی دعوت می‌کنم چرا که اندیشه‌ورزی و تکیه بر اخلاق گوهر گمشده این روزهای جامعه ماست.
 
وی خاطرنشان کرد: جامعه کنونی کشورمان به شدت از بداخلاقی‌های جامعه رنج می‌برد و باید آینده این سرزمین را با ساختن خود، یعنی تعلیم و آموزش به خوبی بسازیم.