آموزش‌وپرورش موتور توسعه جامعه است

معاون فرماندار اردکان

معاون فرماندار اردکان در مراسم «سپاس مدیر» که با حضور مدیران مقاطع مختلف بخش‌های سه‌گانه شهرستان اردکان برگزار شد از تلاش‌های یک‌ساله آنان در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تقدیر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان مصطفی پوردهقان اردکان با اشاره به نقش حیاتی معلمان و مربیان در تربیت نسل‌ها، از آموزش و پرورش به‌عنوان موتور توسعه‌یافتگی هر جامعه یاد کرد و افزود: با اعتقاد به این موضوع، در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای شده و از حوزه‌های اولویت‌دار شهرستان تلقی گردیده است.
 
معاون فرماندار اردکان در تشریح این موضوع گفت: امسال با نظر مساعد فرماندار، در بودجه عمرانی شهرستان بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل مدارس و سایر حوزه‌های آموزش و پرورش مصوب شده است.
 
پوردهقان اردکان لزوم ایده‌پردازی معلمان و مدیران را در مشکلات شهرستان یادآور شد و گفت: قشر فرهنگی جامعه می‌توانند کمک شایانی به حل مشکلات و ارائه راهکارها در حوزه‌های مختلف به مسئولان بکنند و باید ارتباط دوسویه فرهنگیان و مسئولان بیش از پیش تقویت شود.
 
وی در پایان از همراهی خیران مدرسه‌ساز در ساخت فضاهای آموزشی تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود این کمک‌ها در سال جدید نیز ادامه یابد.