اعتماد عمومی بزرگ‌ترین سرمایه شرکت پست است

فرماندار اردکان در جمع کارکنان اداره پست

به مناسبت روز جهانی پست، کارکنان اداره پست شهرستان اردکان با فرماندار اردکان دیدار و گفت‌وگو کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، هادی مقیمی با تبریک فرارسیدن روز جهانی پست، کارکنان این اداره را از همراهان امانتدار، صادق و سخت‌کوش مردم عنوان کرد و گفت: باید با تلاش مضاعف، زمینه لازم برای ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی و تقویت اعتماد مشتریان فراهم آید.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که خدمات پستی در کشور ما با استانداردهای جهانی فاصله زیادی دارد؛ گفت: در کشورهای پیشرفته سرانه مرسولات پستی چندین برابر کشور ماست و انتظار می‌رود با اتخاد تدابیر مناسب و برنامه‌ریزی هوشمندانه نظیر استفاده از پتانسیل بخش خصوصی، تنوع ارائه خدمات به مردم به‌وجودآید.
 
وی به مصوبات مجلس برای واگذاری بخشی از خدمات پستی به بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: با توجه به گسترش ارتباطات مجازی و حذف حجم زیادی از مرسولات مکتوب، باید به دنبال ارائه خدمات نوین و متناسب با عصر حاضر نظیر خدمات الکترونیکی و جذب بازار کالا در حوزه خدمات پستی باشیم.
 
مقیمی با تأکید مجدد بر لزوم تلاش برای ارتقای کیفی خدمات خاطرنشان کرد: اعتماد عمومی بزرگ‌ترین سرمایه شرکت پست است و باید ضمن حفظ این سرمایه، تلاش خود را به گسترش و ایجاد تنوع در خدمات معطوف کنیم.
 
در ادامه این دیدار، رئیس و کارکنان اداره پست شهرستان اردکان به ارائه گزارش و بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.