اختصاص سهمیه قطارهای مسافری مشهد به ایستگاه اردکان/ ثابت‌ماندن آمار تصادفات شهری نسبت به سال گذشته در نوروز ۹۶

در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردکان مطرح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی در اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان اردکان در سال جدید بیان داشت: با پیگیری‌های اخیر سهمیه مربوط به قطارهای مسافربری اصفهان ـ مشهد و همچنین شیراز ـ مشهد به ایستگاه اردکان اختصاص یافت.

 

فرماندار اردکان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص پروژه‌ ورودی شهر اردکان، گفت: این پروژه تنها مربوط به شهر اردکان نیست بلکه به‌عنوان دروازه ورودی استان یزد شناخته‌شده و حائز اهمیت دوچندان است و امیدواریم هر چه زودتر به سرانجام برسد.

 

رئیس شورای ترافیک شهرستان اردکان با اشاره به لزوم هماهنگی همه دستگاه‌ها در انجام امور ترافیکی شهرستان تأکید کرد: پرداخت هرگونه وجهی در پروژه‌های مرتبط با ترافیک منوط به مصوبه و تائید در شورای ترافیک شهرستان است.

 

وی با تقدیر از فعالیت‌های صورت‌گرفته در ایام نوروز گفت: تصادفات شهر اردکان در نوروز ۱۳۹۶ نسبت به مدت مشابه سال گذشته برابر ۹ مورد و اغلب مربوط به ۵ روز آخر سال بوده است.

 

هادی مقیمی تصریح کرد: با نصب دوربین‌های کنترل سرعت در سطح شهر اردکان خوشبختانه در تصادفات ایام نوروز مورد فوتی وجود نداشته و سرعت نیز در شهر اردکان با کاهش مواجه بوده است.